BitCoin – Waluta XXI wieku

Czy Ty również chciałbyś zarabiać na wydobyciu BitCoina?

Zarabiaj w Internecie

BitCoin

BitCoin jest pierwszą na świecie kryptowalutą, czyli w uproszczeniu walutą cyfrową. To co wyróżnia go na tle klasycznych walut to fakt, że jest on zupełnie zdecentralizowany. Oznacza to, że nie ma właściciela, nikt nie ma nad nim kontroli, jest niezależny od banków czy instytucji finansowych. Tym samym nikt nie jest w stanie zamrozić Twoich środków czy w jakikolwiek sposób ingerować w zawartość Twojego portfela.

 

Dziś cena za jedną monetę to ponad 15000! Skąd taka cena? Dzięki wyżej opisanym cechom tej kryptowaluty, staje się ona coraz bardziej pożądana przez ludzi. BitCoin jest szybki, wygodny i bezpieczny! Coraz więcej firm zaczyna akceptować płatność w BitCoinach za swoje produkty i usługi. BitCoinem możesz opłacić rachunki, możesz nawet wypłacić je w bankomacie bez użycia karty. W Japonii BitCoin został uznany za pełnoprawny srodek płatniczy, a inne kraje rozważają już podobne projekty.

Zarabiaj na trendzie wydobywania BitCin

BitCoin

Co jednak jest najważniejsze dla Ciebie jako Inwestora – cena BitCoina prawdopodobnie już zawsze będzie rosła! Dlaczego tak się dzieje? Ilość wydobywanych BitCoinów będzie się zmniejszać na przestrzeni kolejnych lat, natomiast zainteresowanie stale rośnie. Oznacza to więcej ludzi chcących być w posiadaniu tej waluty, oraz coraz mniejsze jej wydobycie. To prowadzi do ciągłego wzrostu wartości BitCoina! Do tego coraz więcej krajów zaczyna interesować się technologią blockchain oraz samym bitcoinem. Ludzie na całym świecie zaczynają tracić także zaufanie do banków. Dużo bezpieczniejszą opcją i zdecydowanie bardziej opłacalną jest trzymać swoje środki na portfelach bitcoinowych. Osiągnięcie zatem progu 50 000$ za jednego bitcoina w ciągu następnego roku nie będzie niczym niezwykłym. Eksperci twierdzą, że na przestrzeni najbliższych lat może on osiągnąć nawet ponad 100 000$ !

 

 

Zarabiaj z BitCoin w BitClub Network

Aby jeszcze lepiej zrozumieć czym jest BitCoin, jak działa, jaki ma potencjał oraz jak możesz zarobić na jego wydobyciu, obejrzyj koniecznie poniższy film:

Nie przegap trendu zarabiania z BitCoin

Nie przegap trendu zarabiania z BiCoin

BitClub Network

Przejdźmy teraz do najważniejszej części, czyli jak możesz zarobić na wydobyciu BitCoinów. Na BitCoinie możesz zarobić na kilka sposobów. Pierwszy z nich to gra na giełdzie. Do tego trzeba jednak dużych umiejętności i znajomości rynku, a nawet najlepsi traderzy potrafią stracić w ten sposób duże kwoty pieniędzy. Druga opcja to zakup bitcoinów i trzymanie ich w swoim portfelu czekając na wzrost jego wartości. Jednak my skupimy się na trzeciej opcji, która moim zdaniem jest najlepsza ze wszystkich.

Poznaj BitClub Network – kopalnię BitCoinów. BitClub Network działa od 2015 roku i stale znajduje się w pierwszej dziesiątce kopalni BitCoinów na świecie. Za zainwestowane pieniądze firma kupuje coraz nowszy sprzęt do wydobywania BitCoinów, a zyskami dzieli się z inwestorami. Co istotne, wynagrodzenie otrzymujesz w bitcoinach, nie w dolarach. Dzięki temu nie tylko zapewniasz sobie dochód pasywny, ale także pomnażasz go dzięki wzrostowi ceny bitcoina!

Co to jest BitClub Network?

BitClub Network wystartowała we wrześniu 2014 roku. Jest to zespół ekspertów programistów, którzy połączyli siły by razem utworzyć jedeną z największych kopalni na świecie. Każdy może dołączyć do BitClub Network i zaczać zarabiać wykupując swój udział w kopoalni. 

Zarabiaj na wydobyciu BitCoin

BitClub Network

Nabywasz pule wydobywcze poprzez zakupienie udziału w postaci sprzężonego ze sobą sprzętu koputerowego, który codziennie wydobywa Bitcoin, Ethereum, Zcash oraz inne kryptowaluty.

Kopalnia BitClub Network zlokalizowana jest na Islandii. Tam w odpowiedniej temperaturze i sterylnych warunkach pracuje sprzęt na dużą skalę. Kopalnia BitClub Network nabywa sprzęt od najlepszych producentów na świecie  takich jak BitFury i Bitmain. Średnie miesięczne wydobycie waha sie ok. 6-8 % wpłaconej kwoty. 

Wszystkie Bitcoiny, Ethereum oraz Zcash z wydobycia, wypłacane są codziennie!

W kopalni BitClub Network wszystkie transakcje wykonywane są tylko za pomocą Bitcoina. Dlatego konieczne do tego typu płatności jest założenie swojego kryptowlutowego portfela

Pule wydobywcze w BitClub Network

Zarabiaj na wydobyciu Bitcoina

Pule wydobywcze w BitClub Network

 

Każda zakupiona pula wydobywcza pracuje przez 1000 dni!  

BitClub Network oferuje również świetne narzędzia marketingowe. Oprócz korzyści płynących z wydobycia bardzo opłacalne jest budowanie sieci poleconych. Kopalnia przeznacza na to znaczny procent swojego dochodu. 

 

 

zarajestruj się